EUR/USD - 2024/70 - napi

2024.09.03. 08:44 • Chart extra
Timeframe Irány Támaszok Ellenállások
Napos 1,10  1,125

 

Továbbra is az az elsőszámú feltételezésünk, hogy a déli irányba haladó szerkezet korrekció, melynek befejezését követően további emelkedés érkezhet. A belső szerkezetek alapján esélyes, hogy nem fejeződött be a korrekció és még további esés érkezik a piacra az északi irányú megindulás előtt.

A következő időszakban először esésre számítunk, melynek feltételezett célára 1,101 környékre, majd visszatérhet a trend, mely emelkedést hozhat.

A bejegyzésben foglaltak kizárólag az író személyes véleményét tükrözik és nem tekinthetőek az Erste Bank Hungary Zrt., az Erste Befektetési Zrt. vagy az Erste Alapkezelő Zrt. hivatalos szakmai álláspontjának. A bejegyzés tartalma nem minősül befektetési ajánlatnak, ajánlattételi felhívásnak, befektetési tanácsadásnak vagy adótanácsadásnak.

A BRAD az Erste Befektetési Zrt. ügynöke.

 

Keresés
Teljes lista
Jelen weboldal használatával hozzájárul a cookie-k használatához.
Cookie szabályzat Elfogadás