DAX - 2025/55 - napi

2025.07.15. 08:18 • Chart extra
Timeframe Irány Támaszok Ellenállások

Napos

22.900 24.500

 

Az erős déli irányú mozgás felveti annak lehetőségét, hogy déli irányba nem korrekció, hanem egy impulzus indult, mely azt jelentené, hogy egy magasabb trendszint fordulatát láthatjuk.

Kialakult egy short indikátor-konfiguráció, mely megkapta a megerősítését, a célára a formációnak 23.824, bekövetkezési valószínűség 60%.

Az előttünk álló napokban reális lehetőség mutatkozik, mindkét verzió esetében egy emelkedésre, melynek elsődleges célára 24.280, a másodlagos 24.508.

Korábbi elemzések relevanciával rendelkező tartalma:

2025/54

A kontextusokat összevetve reális esélye van egy ék kialakulásának. A charton rajzolt ék csak jelzés értékű, egyelőre a várható értékek vonatkozásában nincs megfelelő információ.

A bejegyzésben foglaltak kizárólag az író személyes véleményét tükrözik és nem tekinthetőek az Erste Bank Hungary Zrt., az Erste Befektetési Zrt. vagy az Erste Alapkezelő Zrt. hivatalos szakmai álláspontjának. A bejegyzés tartalma nem minősül befektetési ajánlatnak, ajánlattételi felhívásnak, befektetési tanácsadásnak vagy adótanácsadásnak.

A BRAD az Erste Befektetési Zrt. ügynöke.

Keresés
Teljes lista
Jelen weboldal használatával hozzájárul a cookie-k használatához.
Cookie szabályzat Elfogadás