DAX - 2025/81 - napi
Timeframe | Irány | Támaszok | Ellenállások |
Napos |
![]() ![]() |
23.302 | 25.030 |
Az ellenállás megfogta az emelkedés, ugyanakkor a csütörtöki csúcs új történelmi csúcsot is jelent a német index történetében. A pénteki esés az SMA10 szintjéig esett, ahonnan a hétfői napon gyenge emelkedés kezdődött.
Az elsődleges verziónk szerint egy korrekciós hullám haladt délnek, így a következő időszakban emelkedés érkezhet a parkettre.
A következő időszakban emelkedésre számítunk, melynek az elsődleges célára 24.578, a másodlagos 24.700.
A bejegyzésben foglaltak kizárólag az író személyes véleményét tükrözik és nem tekinthetőek az Erste Bank Hungary Zrt., az Erste Befektetési Zrt. vagy az Erste Alapkezelő Zrt. hivatalos szakmai álláspontjának. A bejegyzés tartalma nem minősül befektetési ajánlatnak, ajánlattételi felhívásnak, befektetési tanácsadásnak vagy adótanácsadásnak.
A BRAD az Erste Befektetési Zrt. ügynöke.