USDJPY - 2025/70 - Napi

2025.11.11. 09:29 • Chart extra
Timeframe Irány Támaszok Ellenállások
Napos 152,800 154,800

Az elmúlt időszakban esés érkezett a piacra, mely elérte az elsődleges célárat, a másodlagosat hibahatáron belül megközelítette (152,777 vs. 152,820), majd emelkedésbe fordult az árfolyam.

Lehetőség van egy fordulós divergencia kialakulására, de lehetséges, hogy előtte még egy újabb lokális csúcsra megy a piac. Az elliotti számozás és az RSI alapján az északi irányú mozgás a végéhez közeledhet, hamarosan egy nagyobb déli irányú elmozdulás érkezhet a piacra, azonban egyelőre nincs fordulós jelzés. A Fibonacci 78,6 -os szint nagyon közel van, egy felszúrással elérheti az árfolyam a következő napokban.

A következő időszakban a 155,041 és 153,492 közöti sávban mozoghat az árfolyam.

A bejegyzésben foglaltak kizárólag az író személyes véleményét tükrözik és nem tekinthetőek az Erste Bank Hungary Zrt., az Erste Befektetési Zrt. vagy az Erste Alapkezelő Zrt. hivatalos szakmai álláspontjának. A bejegyzés tartalma nem minősül befektetési ajánlatnak, ajánlattételi felhívásnak, befektetési tanácsadásnak vagy adótanácsadásnak. A társaságunk által terjesztett befektetési ajánlások listája a következő helyen érhető el, ugyanitt megtalálható az adott intstrumentumra esetlegesen adott korábbi ajánlások is.

A BRADaz Erste Befektetési Zrt. ügynöke.

Keresés
Teljes lista
Jelen weboldal használatával hozzájárul a cookie-k használatához.
Cookie szabályzat Elfogadás