Geopolitikai felár és a technikai elemzés találkozása: Olaj - 2026/18 - napi

2026.03.06. 08:49 • Chart extra
Timeframe Irány Támaszok Ellenállások
Napos 66,20 91,10

 

Felért az ellenálláshoz az árfolyam, az RSI a fenntartható bull zónába került, ez utóbbi azt jelenti, hogy további áremelkedés várható, a déli irányba meginduló mozgások nagyon nagy eséllyel csak kisebb, nagyobb korrekciók. Az erőteljes, nagy bull gyertyák arra utalnak, hogy magasabb idősíkok, magasabb trendek mozgását látjuk. Ha kitekintünk a hetes idősíkra, akkor jól látható, hogy erős trend indult északnak, bekövetkezett az előre jelzett trendforduló és új trend épül.

Hetes idősíkon a mozgás célja a 88 felett húzódó célzóna lehet.

 

Az előttünk álló napokban az emelkedés elakadására és korrekció megindulására számítunk, amelynek az elsődleges célára 77,98, a másodlagos 76,06.

Február végi olaj kitekintés (Erste Market podcast): Miről mesélnek a tőzsdei grafikonok: Olaj fordulat (link)

A bejegyzésben foglaltak kizárólag az író személyes véleményét tükrözik és nem tekinthetőek az Erste Bank Hungary Zrt., az Erste Befektetési Zrt. vagy az Erste Alapkezelő Zrt. hivatalos szakmai álláspontjának. A bejegyzés tartalma nem minősül befektetési ajánlatnak, ajánlattételi felhívásnak, befektetési tanácsadásnak vagy adótanácsadásnak.

A BRAD az Erste Befektetési Zrt. ügynöke.

 

Keresés
Teljes lista
Jelen weboldal használatával hozzájárul a cookie-k használatához.
Cookie szabályzat Elfogadás