Hintában az index: DAX - 2026/22 - napi
| Timeframe | Irány | Támaszok | Ellenállások |
|---|---|---|---|
| Napos | 23.200 | 24.330 |

Intraday idősíkok alapján egy flat korrekció futhat, amely első körben további esést hozhat, majd a harmadik alhullám befejezését követően emelkedés indulhat, amely nagy eséllyel ismét 24.000 fölé emelheti a német index értékét.
A következő napokban a támaszhoz való leszúrás lehetőségét fenntartva emelkedésre számítunk, az elsődleges célár 23.960, a másodlagos 24.285.
A bejegyzésben foglaltak kizárólag az író személyes véleményét tükrözik és nem tekinthetőek az Erste Bank Hungary Zrt., az Erste Befektetési Zrt. vagy az Erste Alapkezelő Zrt. hivatalos szakmai álláspontjának. A bejegyzés tartalma nem minősül befektetési ajánlatnak, ajánlattételi felhívásnak, befektetési tanácsadásnak vagy adótanácsadásnak.
A BRAD az Erste Befektetési Zrt. ügynöke.