Még él a bull remény: DAX - 2026/43 - napi
| Timeframe | Irány | Támaszok | Ellenállások |
|---|---|---|---|
| Napos | 23.725 | 25.508 |

A 10 napos mozgóátlagig esett az árfolyam, a várt emelkedés nem indult meg. A látott mozgás, bár a várt iránnyal szembe ment, egyelőre nem törte az elképzeléseket, ez még a korrekció része lehet, így a következő időszakban visszatérhet a trend és emelkedés érkezhet a piacra. Ezt a verziót 24.930 alatti napos zárás esetén el kell vetni, mert a valószínűségek az esés irányába fordulnak át.
A következő napokban emelkedésre számítunk, amelynek az elsődleges célára 25.399, a másodlagos 25.501.
Korábbi elemzések releváns tartalma:
2026/41
A lokális tető (05.06) kivétele arra utal, hogy újabb történelmi csúcs irányába tart az index, amelyet egy korrekciót követően el is érhet.
Kialakult egy dupla alj, amelynek a nyakvonalát az emelkedéssel törte az árfolyam, a formációból számolt célár 25.780-ra mutat. A célár a korábban jelzett (2026/36) Bull Flag célárával mutat összefüggést.